Świętujemy 5-lecie Sopem oraz 50-lecie Somfy!

Świętujemy 5-lecie Sopem oraz 50-lecie Somfy!

2019 to bardzo ważny rok dla Grupy SOMFY i dla SOPEM.

 

To już 50 lat jak  każdego dnia Somfy opracowuje nowe sposoby poprawy komfortu i bezpieczeństwa w domach użytkowników, dąży do innowacyjności, która czyni życie prostszym i lepszym.

Zachowując wierność swoim wartościom, Somfy działa obecnie w ponad 60 krajach i utrzymuję pozycję światowego lidera branży automatyki okiennej dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Sprzedaje ponad 100 milionów napędów na całym świecie.

Kontynuacją strategii rozwoju Somfy było otwarcie naszej fabryki w 2014 rokuTo już 5 lat jak wspólnie tworzymy naszą firmę, nie tylko w zakresie produkcji, techniki a przede wszystkim w budowaniu fantastycznego zespołu, który osiąga wyznaczone cele poprzez olbrzymie zaangażowanie w pracę, współpracę, otwartość oraz atmosferę, jaką tworzycie wokół siebie.

Podczas tegorocznego balu w Hotelu Vinnica wiele słów podziękowań za dotychczasową pracę  zostało skierowanych do pracowników SOPEM  przez Krzysztofa Żylińskiego, Sebastiana Fontę, a także gościa honorowego Vincenta Belleta. Miłą niespodzianką z okazji 5lecia SOPEM okazał się występ Mateusza Ziółko, który porwał nas do pierwszych pląsów!

Wszystkiego dobrego dla SOPEM i dla  każdego z Was na kolejne lata!